Projekty a konzultace

Poskytujeme poradenství firmám, které pořizují nový nebo plánují rozšíření stávajícího informačního systému (IS). Provedeme vás úskalími megabytů, procesorů, megahertzů, sítí, modemů apod. a pomůžeme vám najít nejoptimálnější řešení. Zjistíte, jaké nové možnosti vzniknou zřízením či inovací IS. Jaké výhody (úspora a zefektivnění práce) můžete očekávat, ale na druhé straně i jaké nové kroky budou muset být v souvislosti se zavedením IS provedeny.

 Konzultace účelnosti využití informačního systému (IS)
Nejste si jisti, zda investice, které jste do Vašeho počítačového vybavení vložili nebo hodláte vložit, byli vynaloženy účelně? Chcete vědět, v čem ještě Vám může zakoupené počítačové vybavení usnadnit práci? Poskytujeme konzultace účelnosti vynaložení plánovaných investic do IS.

Konzultace výběru HW a SW vybavení IS
Chystáte se k nákupu počítačového vybavení (HW) nebo programů (SW)? V případě koupě nového HW a SW Vám doporučíme a vybereme optimální vybavení dle potřebné kapacity a výkonnosti. Pomůžeme Vám s výběrem nejvýhodnějšího dodavatele a zastoupíme Vás při kontrole dodávky a instalace celého zařízení. Konzultace a provedení výběrových řízení na dodavatele HW nebo SW vybavení.

Projektování LAN/WAN
Počet počítačů ve Vaší firmě se rozrostl a vy chcete využít výhod počítačové sítě? Máte samostatnou provozovnu, u které chcete mít data „na dohled“? Vypracujeme Vám projekt lokální (LAN) i rozsáhlé (WAN) počítačové sítě.

Projektování komunikací a datových toků
Potřebujete vyřešit problém komunikace mezi firmou a jejími pobočkami, spolupráci týmu pracovníků na jedné zakázce, kontrolu aktuálního stavu zakázek? Navrhneme Vám řešení datových toků a práce s daty, řešení komunikace v rámci firmy mezi jednotlivými pracovišti. Vypracujeme Vám projekt teamové spolupráce prostřednictvím IS.